Przewoźny aparat RTG

GE AMX™ 240

Aparat do badań pediatrycznych jakiego potrzebujesz.
Nadzwyczajna rozdzielczość, dokładne szczegóły przy niskiej dawce.

Mobilny aparat rentgenowski
należący do niezawodnej rodziny AMX

Drugi monitor

Drugi monitor

Elastycznie pozycjonowalny nawet w trudnych warunkach
Cyberbezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sieci na najwyższym poziomie
AutoGrid

AutoGrid

Jakość obrazu jak przy użyciu fizycznej kratki
Dostęp za pomocąkart RFID

Dostęp za pomocą
kart RFID

Szybkie logowanie przez upoważniony personel
Optima XR240amx
QuickConnect

QuickConnect

100% łączności, bez zakłóceń sygnału.
Zdalna diagnostyka InSite

Zdalna diagnostyka InSite

Zdalna diagnostyka w miejscu użytkowania aparatu
Edison

Edison

Rozwiązania Applied Intelligence 
Aktualizacja

Aktualizacja

Możliwość aktualizacji produktu
Przewoźny aparat rtg Optima XR240amx

Pierwsze mobilne aparaty rentgenowskie z serii AMX wprowadzone przez firmę GE na rynek, szybko zdobyły popularność jako wytrzymałe, solidne i niezawodne urządzenia.


Ten – najnowszy – system jest jeszcze bardziej niezawodny dzięki nowym funkcjom i usługom, w które został wyposażony. InSite™ daje ci natychmiastowy dostęp do ekspertów serwisu dzięki predyktywnemu wsparciu technicznemu i zdalnemu wsparciu przez aplikację. Opcjonalne rozwiązania online – jak Edison Applied Intelligence i aplikacja X–ray Quality Application – sprawiają, że łatwiej zarządzać inwestycjami w urządzenia rentgenowskie. Teraz jest również łatwiej zaktualizować twój obecny system do najnowszej technologii dzięki programowi aktualizacji. Wszystkie powyższe udogodnienia sprawiają, że AMX 240 to niezawodna, opłacalna inwestycja, która dotrzymuje kroku innym urządzeniom z serii AMX.

Critical Care Suite


Pierwsze na rynku innowacyjne narzędzia, umożliwiające szybką identyfikację przypadków krytycznych, jak odma płucna. Dzięki tej funkcji pacjenci, których stan zostanie zdiagnozowany jako zagrażający życiu, mogą otrzymać natychmiastową, specjalistyczną pomoc.
skuteczność na poziomie
przy wykrywaniu dużej odmy opłucnowej

96%

skuteczność na poziomie
przy wykrywaniu małej odmy opłucnowej

75%

Przewoźny aparat rtg Optima XR240amx
Przewoźny aparat rtg Optima XR240amx

Thoracic Care Suite


Jedyna na rynku aplikacja wykrywająca zmiany w obszarze płuc towarzyszące zakażeniu wirusem SARS-CoV-2

Każdy pacjent jest najważniejszy

Niekiedy najważniejsze rzeczy w służbie zdrowia dzieją się w najbardziej  skomplikowanych środowiskach – na przykład na ostrym dyżurze, gdzie najważniejsza jest natychmiastowość działania albo na oddziale patologii noworodka, gdzie niezbędne jest precyzyjne kontrolowanie temperatury otoczenia. Tego rodzaju sytuacje sprawiają, że trudno jest wykonać potrzebne badanie rentgenowskie w dedykowanym pokoju badań. 
Z myślą o tego rodzaju miejscach stworzyliśmy przenośny system badań rentgenowskich, AMX 240.
Łączy on w sobie zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazów Helix z wysokorozdzielczymi detektorami FlashPad HD o rozmiarze piksela równym 100 mikronów. A ponieważ mobilność systemu jest równie ważna, jak jakość obrazów, urządzenie to zostało zaprojektowane tak, by móc nim swobodnie manewrować, razem z niezawodnym systemem zasilania zarówno całego systemu, jak i detektorów. AMX 240 to mobilny system badań rentgenowskich, na którym możesz polegać w codziennej opiece nad pacjentami.

Technologia, która dostosuje się do Ciebie

i do środowiska, w którym jej potrzebujesz

Detektor FlashPad HD
Drugi monitor w Optima XR240amx
AMX™ 240 obejmuje dwa różne rozmiary detektora. Są cienkie i lekkie; można z nich skorzystać przy stole operacyjnym, szybko zdobywając potrzebny obraz. Co więcej, bezprzewodowa technologia adaptacyjna QuickConnect pozwala na automatyczne przełączanie kanałów, co usprawnia transfer obrazów i zapobiega interferencji sygnałów bezprzewodowych z innymi urządzeniami korzystającymi z sieci szpitalnej.

Doskonała wydajność. Dawka nawet o 50% niższa niż w przypadku kaset CR lub innych detektorów płaskich z niższym DQE

Pixel
100 μm

Wysoka przejrzystość obrazu

75% DQE
niska dawka

Dzięki wysoce wydajnemu detektorowi

Scyntylator
jodek cezu

Lepsza wydajność

Helix™

Zaawansowane przetwarzanie obrazu

Zdobądź kluczowe dane diagnostyczne już w pierwszym badaniu

Zaawansowany algorytm przetwarzania obrazów Helix™ pozwala na uzyskanie powtarzalnych, bardzo szczegółowych obrazów, mimo różnic w dawce i niejednokrotnie trudnych warunków badania
Ge helix

Zobacz wszystko czego potrzebujesz

tam gdzie tego potrzebujesz

Szybkie
przemieszczanie się

Szpitalne korytarze to zatłoczone miejsca, pełne ludzi i różnych sprzętów. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się między oddziałami, czy między salami, potrzebujesz sprzętu, który dotrzyma ci kroku.
Zaprojektowana z myślą o szybkim przemieszczaniu się po szpitalu – urządzeniem AMX 240 łatwo manewrować. Niewielkie rozmiary pozwolą zmieścić się w najciaśniejszych przestrzeniach, a algorytmy ładowania automatycznego pozwalają ładować urządzenie w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii, nawet podczas ekspozycji. Pozwala to na utrzymanie długiego czasu pracy baterii, którego potrzebujesz do przeprowadzenia długich kolejek badań bez przeszkód.

Szybkie
przemieszczanie się

Szpitalne korytarze to zatłoczone miejsca, pełne ludzi i różnych sprzętów. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się między oddziałami, czy między salami, potrzebujesz sprzętu, który dotrzyma ci kroku.
Zaprojektowane z myślą o szybkim przemieszczaniu się po szpitalu - urządzeniem AMX 240 łatwo manewrować. Niewielkie rozmiary pozwolą zmieścić się w najciaśniejszych przestrzeniach, a algorytmy ładowania automatycznego pozwalają ładować urządzenie w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii, nawet podczas ekspozycji. Pozwala to na utrzymanie długiego czasu pracy baterii, którego potrzebujesz do przeprowadzenia długich kolejek badań bez przeszkód.

Zadzwoń po więcej informacji:

Skontaktuj się z działem handlowym

Co mówią Klienci

Nghia (Jack) N.Vo,MD

Posłuchaj naszego eksperta, szefa radiologii pediatrycznej i radiologa interwencyjnego naczyniowego, Medical College of Wisconsin - profesor nadzwyczajny radiologii.

St Luke’s University Health Network

Posłuchaj naszych trzech ekspertów z University Health Network. Donna L. Nagle, RT (MR) (R), Radiology Manager, Dr. Dean Tyrell, D.O., Radiologist, Jennifer Murphy, CNMT, RT (R,N,CT), Imaging Supervisor

North Memorial Hospital Testimonial

Posłuchaj, jak nasi eksperci z North Memorial Hospital opowiadają o swoich doświadczeniach z nowym przewoźnym aparatem Optima XR240amx.

Obejrzyj Video

Odkryj nowe możliwości zdalnej obsługi w AMX 240.

Zadzwoń po więcej informacji:

Skontaktuj się z działem handlowym

+48 58 345 23 16