Przewoźny aparat RTG

GE AMX 200

Analogowy aparat przewoźny z systemem typu „digital-ready”,
z możliwością przejścia na technologię cyfrową.

Każdy doceni łatwość obsługi i oszczędzające czas
zalety aparatu AMX™ 200

Pracuj prosto i szybko

Intuicyjny ekran dotykowy pomaga uprościć proces wykonywania badań RTG.

Łatwy w czyszczeniu

Powierzchnia zaprojektowana, aby uprościć czyszczenie i zaoszczędzić czas.

Przechowywanie

Przechowuj taśmę, długopisy, chusteczki, markery i nie tylko w przestronnym pojemniku – wszystko czego potrzebujesz będzie miało swoje miejsce.
Optima XR240amx

Schowaj podczas ładowania

Bezprzewodowy detektor cyfrowy GE FlashPad ładuje się, gdy jest umieszczony w dedykowanym pojemniku.

Lepsze osiągi przy zmniejszonych wymiarach

Mniejszy niż jego poprzednik, ale wyposażony w mocniejszy generator.

Wygląd przyjazny dla pacjenta

Opcjonalne obudowy z indywidualną grafiką dodają odrobinę koloru.
Przewoźny aparat rtg Optima XR240amx

Aparat RTG GE AMX™ 200 jest systemem typu „digital-ready”, spełniającym potrzeby radiograficzne i ograniczenia budżetowe dzisiaj, z możliwością przejścia na technologię cyfrową w odpowiednim czasie.


Oparty na rewolucyjnej rodzinie systemów RTG produkcji GE Healthcare, daje swobodę przejścia na w pełni zintegrowane, cyfrowe rozwiązanie mobilne, jeśli zajdzie taka potrzeba. Każdy doceni łatwość obsługi i oszczędzające czas zalety aparatu AMX™ 200

Każdy pacjent jest najważniejszy

Niekiedy najważniejsze rzeczy w służbie zdrowia dzieją się w najbardziej  skomplikowanych środowiskach – na przykład na ostrym dyżurze, gdzie najważniejsza jest natychmiastowość działania albo na oddziale patologii noworodka, gdzie niezbędne jest precyzyjne kontrolowanie temperatury otoczenia. Tego rodzaju sytuacje sprawiają, że trudno jest wykonać potrzebne badanie rentgenowskie w dedykowanym pokoju badań. 
Z myślą o tego rodzaju miejscach stworzyliśmy przenośny system badań rentgenowskich, AMX 200.
Ponieważ mobilność systemu jest równie ważna, jak jakość obrazów, urządzenie to zostało zaprojektowane tak, by móc nim swobodnie manewrować, razem z niezawodnym systemem zasilania. AMX 200 to mobilny system badań rentgenowskich, na którym możesz polegać w codziennej opiece nad pacjentami.

Szybkie
przemieszczanie się

Szpitalne korytarze to zatłoczone miejsca, pełne ludzi i różnych sprzętów. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się między oddziałami, czy między salami, potrzebujesz sprzętu, który dotrzyma ci kroku.
Zaprojektowana z myślą o szybkim przemieszczaniu się po szpitalu – urządzeniem AMX 200 łatwo manewrować. Niewielkie rozmiary pozwolą zmieścić się w najciaśniejszych przestrzeniach, a algorytmy ładowania automatycznego pozwalają ładować urządzenie w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii, nawet podczas ekspozycji. Pozwala to na utrzymanie długiego czasu pracy baterii, którego potrzebujesz do przeprowadzenia długich kolejek badań bez przeszkód.

Szybkie
przemieszczanie się

Szpitalne korytarze to zatłoczone miejsca, pełne ludzi i różnych sprzętów. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się między oddziałami, czy między salami, potrzebujesz sprzętu, który dotrzyma ci kroku.
Zaprojektowane z myślą o szybkim przemieszczaniu się po szpitalu - urządzeniem AMX 200 łatwo manewrować. Niewielkie rozmiary pozwolą zmieścić się w najciaśniejszych przestrzeniach, a algorytmy ładowania automatycznego pozwalają ładować urządzenie w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii, nawet podczas ekspozycji. Pozwala to na utrzymanie długiego czasu pracy baterii, którego potrzebujesz do przeprowadzenia długich kolejek badań bez przeszkód.

Zadzwoń po więcej informacji:

Skontaktuj się z działem handlowym

Obejrzyj Video

Odkryj nowe możliwości AMX 200.

Zadzwoń po więcej informacji:

Skontaktuj się z działem handlowym

+48 58 345 23 16